Freeathlon Fun-Race Marmaris

  • Tarih: 31 March 2018
  • Saat: 08.00
  • Yer: Marmaris
  • İletişim: +90 212 229 1040
  • Organizasyon: https://uzunetap.com

Açıklama

 

Marmaris, Mart ayına sporla veda ederken, Nisan’ı da sporla karşılayacak. Marmaris Belediyesi ve Uzunetap işbirliğiyle bu yıl 3.’sü düzenlenecek RunMarisRun Yarı Maratonu ve 2’si düzenlenecek Freeathlon Fun-Race 7’den, 70’e herkesi sporla buluşturacak.

 

RunMarisRun / Marmaris Yarı Maratonu

Uzunetap tarafından Marmaris Belediyesi işbirliği ile ilk defa 2016 yılında düzenlenen RunMarisRun Yarı Maratonu, bu yıl üçüncü kez 1 Nisan 2018 tarihinde 7’den 70’e herkesi sporla buluşturucak. 21,1 km (Yarı maraton), 10km, 5km, 2km (Halk koşusu) ve çocuklar için 0,5 km MiniMaris kategorileri ile koşulacak yarış öncesinde düzenlenecek konserler, makarna partisi ve birbirinden keyifli aktiviteler ile spor ve eğlence dolu bir haftasonu Marmarislileri bekliyor olacak.

 

Freeathlon Fun-Race Marmaris

 

Sporun en keyifli branşlarını bir araya getiren Freeathlon Fun-Race ile doyasıya spor ve eğlence deneyimi sunacak. Freeathlon Fun-Race 2018’de 31 Mart tarihinde Marmaris D-Resort Grand Azur'da gerçekleşecek. Sporcular 0,5 km yüzme, 15 km bisiklet, 5 km’lik koşu parkurlarını içeren yarışta bireysel ya da takımlardan oluşacak bayrak yarışı kategorilerinde yarışabilecek. Aynı zamanda “Fun-Race Kids” macera yarışı ile çocuklar da bu maceraya ortak olacak. Yarış öncesinde düzenlenecek birbirinden keyifli aktiviteler ile spor ve eğlence dolu bir haftasonu yaşanacak.

 

Her iki etkinlik için online başvuru https://uzunetap.com/Registration/